Lydbogstoppen
Adjustment Day

Adjustment Day – lydbog

Chuck Palahniuk

Indlæst af Christopher Ragland

Længde: 12t 12min

ISBN: 9781473563766

🎙 Indlæst af et menneske Skønlitteratur

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Lyt til lydbogen Adjustment Day af Chuck Palahniuk inden for skønlitteratur. Spilletiden er 12 timer og 12 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo. Prøv gratis.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Adjustment Day?

Adjustment Day indlæses af Christopher Ragland.

Hvor lang er lydbogen Adjustment Day?

Spilletiden for Adjustment Day er 12 timer og 12 minutter.

Hvor kan man lytte til Adjustment Day?

Adjustment Day findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Oplæser
Christopher Ragland
Spilletid
12t 12min
Kategori
Skønlitteratur
ISBN
9781473563766