Lydbogstoppen
City of Mirth and Malice

City of Mirth and Malice – lydbog

Alexis Menard

Indlæst af Jacci Prior, James Cavenaugh

Længde: 14t 36min

ISBN: 9781039471115

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen City of Mirth and Malice af Alexis Menard inden for fantasy. Spilletiden er 14 timer og 36 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Jacci Prior, James Cavenaugh
Spilletid
14t 36min
Serie
Vows of Vengeance (del 2)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781039471115

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser City of Mirth and Malice?

City of Mirth and Malice indlæses af Jacci Prior, James Cavenaugh.

Hvor lang er lydbogen City of Mirth and Malice?

Spilletiden for City of Mirth and Malice er 14 timer og 36 minutter.

Hvilken del i serien Vows of Vengeance er City of Mirth and Malice?

City of Mirth and Malice er del 2 af 2 i serien Vows of Vengeance.

Hvor kan man lytte til City of Mirth and Malice?

City of Mirth and Malice findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Vows of Vengeance