Lydbogstoppen
Det tabte paradis

Det tabte paradis – lydbog

Birger Raug

Indlæst af Peter Bøttger

Længde: 10t 21min

ISBN: 9788771621983

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Det tabte paradis af Birger Raug inden for krimi. Spilletiden er 10 timer og 21 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Peter Bøttger
Spilletid
10t 21min
Kategori
Krimi
ISBN
9788771621983

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Det tabte paradis?

Det tabte paradis indlæses af Peter Bøttger.

Hvor lang er lydbogen Det tabte paradis?

Spilletiden for Det tabte paradis er 10 timer og 21 minutter.

Hvor kan man lytte til Det tabte paradis?

Det tabte paradis findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen