Lydbogstoppen
Djinn Patrol on the Purple Line

Djinn Patrol on the Purple Line – lydbog

Deepa Anappara

Indlæst af Indira Varma, Himesh Patel, Antonio Aakeel

Længde: 9t 41min

ISBN: 9781473576001

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Djinn Patrol on the Purple Line af Deepa Anappara inden for krimi. Spilletiden er 9 timer og 41 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Indira Varma, Himesh Patel, Antonio Aakeel
Spilletid
9t 41min
Kategori
Krimi
ISBN
9781473576001

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Djinn Patrol on the Purple Line?

Djinn Patrol on the Purple Line indlæses af Indira Varma, Himesh Patel, Antonio Aakeel.

Hvor lang er lydbogen Djinn Patrol on the Purple Line?

Spilletiden for Djinn Patrol on the Purple Line er 9 timer og 41 minutter.

Hvor kan man lytte til Djinn Patrol on the Purple Line?

Djinn Patrol on the Purple Line findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen