Lydbogstoppen
Englens søn

Englens søn – lydbog

Eva Götzsche, Jette Kjær Petersen

Indlæst af Katrine Jenne

Længde: 7t 57min

ISBN: 9788726025859

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen Englens søn af Eva Götzsche, Jette Kjær Petersen inden for fantasy. Spilletiden er 7 timer og 57 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Katrine Jenne
Spilletid
7t 57min
Serie
Lygtemandens datter (del 2)
Kategori
Fantasy
ISBN
9788726025859

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Englens søn?

Englens søn indlæses af Katrine Jenne.

Hvor lang er lydbogen Englens søn?

Spilletiden for Englens søn er 7 timer og 57 minutter.

Hvilken del i serien Lygtemandens datter er Englens søn?

Englens søn er del 2 i serien Lygtemandens datter.

Hvor kan man lytte til Englens søn?

Englens søn findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen