Lydbogstoppen
Fun Run

Fun Run – lydbog

Mark Steven Nordlund

Indlæst af Jennifer Rose

Længde: 1t 47min

ISBN: 9798875193712

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Fun Run af Mark Steven Nordlund inden for krimi. Spilletiden er 1 timer og 47 minutter. Findes hos BookBeat — prøv gratis.

Oplæser
Jennifer Rose
Spilletid
1t 47min
Serie
Boohouse Books Short Horror Stories (del 2)
Kategori
Krimi
ISBN
9798875193712

Hvor kan du lytte?

Findes hos 2 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Fun Run?

Fun Run indlæses af Jennifer Rose.

Hvor lang er lydbogen Fun Run?

Spilletiden for Fun Run er 1 timer og 47 minutter.

Hvilken del i serien Boohouse Books Short Horror Stories er Fun Run?

Fun Run er del 2 af 2 i serien Boohouse Books Short Horror Stories.

Hvor kan man lytte til Fun Run?

Fun Run findes hos BookBeat. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t).

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Boohouse Books Short Horror Stories