Lydbogstoppen
Homeland and Other Stories

Homeland and Other Stories – lydbog

Barbara Kingsolver

Indlæst af Barbara Kingsolver

Længde: 2t 60min

ISBN: 9780060894610

🎙 Indlæst af et menneske Skønlitteratur

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Lyt til lydbogen Homeland and Other Stories af Barbara Kingsolver inden for skønlitteratur. Spilletiden er 2 timer og 60 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo. Prøv gratis.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Homeland and Other Stories?

Homeland and Other Stories indlæses af Barbara Kingsolver.

Hvor lang er lydbogen Homeland and Other Stories?

Spilletiden for Homeland and Other Stories er 2 timer og 60 minutter.

Hvor kan man lytte til Homeland and Other Stories?

Homeland and Other Stories findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Oplæser
Barbara Kingsolver
Spilletid
2t 60min
Kategori
Skønlitteratur
ISBN
9780060894610