Lydbogstoppen
Invisible Threat

Invisible Threat – lydbog

Tenaka

Indlæst af Larry Margaret

Længde: 2t 18min

ISBN: 9798823442688

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Invisible Threat af Tenaka inden for krimi. Spilletiden er 2 timer og 18 minutter. Findes hos BookBeat — prøv gratis.

Oplæser
Larry Margaret
Spilletid
2t 18min
Kategori
Krimi
ISBN
9798823442688

Hvor kan du lytte?

Findes hos 2 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Invisible Threat?

Invisible Threat indlæses af Larry Margaret.

Hvor lang er lydbogen Invisible Threat?

Spilletiden for Invisible Threat er 2 timer og 18 minutter.

Hvor kan man lytte til Invisible Threat?

Invisible Threat findes hos BookBeat. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t).

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen