Lydbogstoppen
Of Shadows and Elves

Of Shadows and Elves – lydbog

Emma Hamm

Indlæst af Billie Fulford-Brown

Længde: 6t 49min

ISBN: 9781039403307

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen Of Shadows and Elves af Emma Hamm inden for fantasy. Spilletiden er 6 timer og 49 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Billie Fulford-Brown
Spilletid
6t 49min
Serie
Of Goblin Kings (del 2)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781039403307

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Of Shadows and Elves?

Of Shadows and Elves indlæses af Billie Fulford-Brown.

Hvor lang er lydbogen Of Shadows and Elves?

Spilletiden for Of Shadows and Elves er 6 timer og 49 minutter.

Hvilken del i serien Of Goblin Kings er Of Shadows and Elves?

Of Shadows and Elves er del 2 af 4 i serien Of Goblin Kings.

Hvor kan man lytte til Of Shadows and Elves?

Of Shadows and Elves findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen