Lydbogstoppen
The Blood Moon

The Blood Moon – lydbog

David Neth

Indlæst af Nathan Weiland

Længde: 6t 36min

ISBN: 9781963602210

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen The Blood Moon af David Neth inden for fantasy. Spilletiden er 6 timer og 36 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Nathan Weiland
Spilletid
6t 36min
Serie
Under the Moon (del 3)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781963602210

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Blood Moon?

The Blood Moon indlæses af Nathan Weiland.

Hvor lang er lydbogen The Blood Moon?

Spilletiden for The Blood Moon er 6 timer og 36 minutter.

Hvilken del i serien Under the Moon er The Blood Moon?

The Blood Moon er del 3 af 5 i serien Under the Moon.

Hvor kan man lytte til The Blood Moon?

The Blood Moon findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen