Lydbogstoppen
The Carnival Murders

The Carnival Murders – lydbog

Irina Shapiro

Indlæst af Imogen Church

Længde: 10t 8min

ISBN: 9781805089711

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen The Carnival Murders af Irina Shapiro inden for krimi. Spilletiden er 10 timer og 8 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Imogen Church
Spilletid
10t 8min
Serie
A Tate and Bell Mystery (del 7)
Kategori
Krimi
ISBN
9781805089711

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Carnival Murders?

The Carnival Murders indlæses af Imogen Church.

Hvor lang er lydbogen The Carnival Murders?

Spilletiden for The Carnival Murders er 10 timer og 8 minutter.

Hvilken del i serien A Tate and Bell Mystery er The Carnival Murders?

The Carnival Murders er del 7 af 7 i serien A Tate and Bell Mystery.

Hvor kan man lytte til The Carnival Murders?

The Carnival Murders findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen