Lydbogstoppen
The Science Delusion

The Science Delusion – lydbog

Curtis White

Indlæst af Jonathan Hogan

Længde: 4t 56min

ISBN: 9781490625478

🎙 Indlæst af et menneske Faglitteratur

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Lyt til lydbogen The Science Delusion af Curtis White inden for faglitteratur. Spilletiden er 4 timer og 56 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo. Prøv gratis.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Science Delusion?

The Science Delusion indlæses af Jonathan Hogan.

Hvor lang er lydbogen The Science Delusion?

Spilletiden for The Science Delusion er 4 timer og 56 minutter.

Hvor kan man lytte til The Science Delusion?

The Science Delusion findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Oplæser
Jonathan Hogan
Spilletid
4t 56min
Kategori
Faglitteratur
ISBN
9781490625478