Lydbogstoppen
Truth Is Trouble

Truth Is Trouble – lydbog

Malcolm Knox

Indlæst af Laurence Brewer

Længde: 6t 50min

ISBN: 9781760856168

🎙 Indlæst af et menneske Faglitteratur

Lyt til lydbogen Truth Is Trouble af Malcolm Knox inden for faglitteratur. Spilletiden er 6 timer og 50 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Laurence Brewer
Spilletid
6t 50min
Kategori
Faglitteratur
ISBN
9781760856168

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Truth Is Trouble?

Truth Is Trouble indlæses af Laurence Brewer.

Hvor lang er lydbogen Truth Is Trouble?

Spilletiden for Truth Is Trouble er 6 timer og 50 minutter.

Hvor kan man lytte til Truth Is Trouble?

Truth Is Trouble findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen