Lydbogstoppen
Udkald til Rio

Udkald til Rio – lydbog

Poul-Henrik Trampe

Indlæst af Jonna Hjerl

Længde: 2t 44min

ISBN: 9788726057942

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Udkald til Rio af Poul-Henrik Trampe inden for krimi. Spilletiden er 2 timer og 44 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Jonna Hjerl
Spilletid
2t 44min
Kategori
Krimi
ISBN
9788726057942

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Udkald til Rio?

Udkald til Rio indlæses af Jonna Hjerl.

Hvor lang er lydbogen Udkald til Rio?

Spilletiden for Udkald til Rio er 2 timer og 44 minutter.

Hvor kan man lytte til Udkald til Rio?

Udkald til Rio findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen