Lydbogstoppen
Vi, der elsker livet

Vi, der elsker livet – lydbog

Karen Aabye

Indlæst af Ann-Britt Mathiesen

Længde: 8t 56min

ISBN: 9788711923917

🎙 Indlæst af et menneske Faglitteratur

Lyt til lydbogen Vi, der elsker livet af Karen Aabye inden for faglitteratur. Spilletiden er 8 timer og 56 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Ann-Britt Mathiesen
Spilletid
8t 56min
Serie
Det skete ved Kisum Bakke (del 3)
Kategori
Faglitteratur
ISBN
9788711923917

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Vi, der elsker livet?

Vi, der elsker livet indlæses af Ann-Britt Mathiesen.

Hvor lang er lydbogen Vi, der elsker livet?

Spilletiden for Vi, der elsker livet er 8 timer og 56 minutter.

Hvilken del i serien Det skete ved Kisum Bakke er Vi, der elsker livet?

Vi, der elsker livet er del 3 af 3 i serien Det skete ved Kisum Bakke.

Hvor kan man lytte til Vi, der elsker livet?

Vi, der elsker livet findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen