Lydbogstoppen
A Long Dead Thing

A Long Dead Thing – lydbog

Alex Smith

Indlæst af Angus King

Længde: 11t 12min

ISBN: 9781668189641

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen A Long Dead Thing af Alex Smith inden for krimi. Spilletiden er 11 timer og 12 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Angus King
Spilletid
11t 12min
Serie
DI Harrison Baird
Kategori
Krimi
ISBN
9781668189641

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser A Long Dead Thing?

A Long Dead Thing indlæses af Angus King.

Hvor lang er lydbogen A Long Dead Thing?

Spilletiden for A Long Dead Thing er 11 timer og 12 minutter.

Hvor kan man lytte til A Long Dead Thing?

A Long Dead Thing findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i DI Harrison Baird