Lydbogstoppen
Blood Passage

Blood Passage – lydbog

Heather Demetrios

Indlæst af Erin Mallon

Længde: 12t 22min

ISBN: 9780062395931

🎙 Indlæst af et menneske Krimi

Lyt til lydbogen Blood Passage af Heather Demetrios inden for krimi. Spilletiden er 12 timer og 22 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Erin Mallon
Spilletid
12t 22min
Serie
Dark Caravan Cycle (del 2)
Kategori
Krimi
ISBN
9780062395931

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Blood Passage?

Blood Passage indlæses af Erin Mallon.

Hvor lang er lydbogen Blood Passage?

Spilletiden for Blood Passage er 12 timer og 22 minutter.

Hvilken del i serien Dark Caravan Cycle er Blood Passage?

Blood Passage er del 2 af 3 i serien Dark Caravan Cycle.

Hvor kan man lytte til Blood Passage?

Blood Passage findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere lydbøger af Heather Demetrios