Lydbogstoppen
End of Magic

End of Magic – lydbog

Mark August

Indlæst af Gary Bennett

Længde: 9t 30min

ISBN: 9781666192346

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen End of Magic af Mark August inden for fantasy. Spilletiden er 9 timer og 30 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Gary Bennett
Spilletid
9t 30min
Serie
Chronomancer (del 4)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781666192346

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser End of Magic?

End of Magic indlæses af Gary Bennett.

Hvor lang er lydbogen End of Magic?

Spilletiden for End of Magic er 9 timer og 30 minutter.

Hvilken del i serien Chronomancer er End of Magic?

End of Magic er del 4 af 6 i serien Chronomancer.

Hvor kan man lytte til End of Magic?

End of Magic findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen