Lydbogstoppen
Forbidden Mate

Forbidden Mate – lydbog

Cecilia Lane

Indlæst af Chandra Skyye

Længde: 6t 22min

ISBN: 9781977346728

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen Forbidden Mate af Cecilia Lane inden for fantasy. Spilletiden er 6 timer og 22 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Chandra Skyye
Spilletid
6t 22min
Serie
Shifters of Bear’s Den (del 1)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781977346728

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Forbidden Mate?

Forbidden Mate indlæses af Chandra Skyye.

Hvor lang er lydbogen Forbidden Mate?

Spilletiden for Forbidden Mate er 6 timer og 22 minutter.

Hvilken del i serien Shifters of Bear’s Den er Forbidden Mate?

Forbidden Mate er del 1 af 3 i serien Shifters of Bear’s Den.

Hvor kan man lytte til Forbidden Mate?

Forbidden Mate findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Shifters of Bear’s Den