Lydbogstoppen
Lady Vice

Lady Vice – lydbog

Wendy LaCapra

Indlæst af Kim Bretton

Længde: 8t 8min

ISBN: 9798765032428

🎙 Indlæst af et menneske Skønlitteratur

Lyt til lydbogen Lady Vice af Wendy LaCapra inden for skønlitteratur. Spilletiden er 8 timer og 8 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Kim Bretton
Spilletid
8t 8min
Serie
Furies (del 1)
Kategori
Skønlitteratur
ISBN
9798765032428

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Lady Vice?

Lady Vice indlæses af Kim Bretton.

Hvor lang er lydbogen Lady Vice?

Spilletiden for Lady Vice er 8 timer og 8 minutter.

Hvilken del i serien Furies er Lady Vice?

Lady Vice er del 1 af 3 i serien Furies.

Hvor kan man lytte til Lady Vice?

Lady Vice findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen