Lydbogstoppen
Ole og Lærkefolket

Ole og Lærkefolket – lydbog

Poul Dyrhauge

Indlæst af Søren Elung Jensen

Længde: 2t 7min

ISBN: 9788727249681

🎙 Indlæst af et menneske Børn

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Lyt til lydbogen Ole og Lærkefolket af Poul Dyrhauge inden for børn. Spilletiden er 2 timer og 7 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo. Prøv gratis.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Ole og Lærkefolket?

Ole og Lærkefolket indlæses af Søren Elung Jensen.

Hvor lang er lydbogen Ole og Lærkefolket?

Spilletiden for Ole og Lærkefolket er 2 timer og 7 minutter.

Hvilken del i serien Ole og koglefolket er Ole og Lærkefolket?

Ole og Lærkefolket er del 3 af 3 i serien Ole og koglefolket.

Hvor kan man lytte til Ole og Lærkefolket?

Ole og Lærkefolket findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Oplæser
Søren Elung Jensen
Spilletid
2t 7min
Serie
Ole og koglefolket (del 3)
Kategori
Børn
ISBN
9788727249681

Flere lydbøger af Poul Dyrhauge