Lydbogstoppen
Reaping Demons

Reaping Demons – lydbog

Eve Langlais

Indlæst af Tieran Wilder

Længde: 5t 28min

ISBN: 9798350884425

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen Reaping Demons af Eve Langlais inden for fantasy. Spilletiden er 5 timer og 28 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Tieran Wilder
Spilletid
5t 28min
Serie
Scythe and Souls (del 1)
Kategori
Fantasy
ISBN
9798350884425

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Reaping Demons?

Reaping Demons indlæses af Tieran Wilder.

Hvor lang er lydbogen Reaping Demons?

Spilletiden for Reaping Demons er 5 timer og 28 minutter.

Hvilken del i serien Scythe and Souls er Reaping Demons?

Reaping Demons er del 1 af 3 i serien Scythe and Souls.

Hvor kan man lytte til Reaping Demons?

Reaping Demons findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Scythe and Souls