Lydbogstoppen
Tales of the Peculiar

Tales of the Peculiar – lydbog

Ransom Riggs

Indlæst af Bruce Mann, Garrick Hagon, Simon Callow

Længde: 4t 27min

ISBN: 9780141374727

🎙 Indlæst af et menneske Børn

Lyt til lydbogen Tales of the Peculiar af Ransom Riggs inden for børn. Spilletiden er 4 timer og 27 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Bruce Mann, Garrick Hagon, Simon Callow
Spilletid
4t 27min
Serie
Miss Peregrine's Peculiar Children
Kategori
Børn
ISBN
9780141374727

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser Tales of the Peculiar?

Tales of the Peculiar indlæses af Bruce Mann, Garrick Hagon, Simon Callow.

Hvor lang er lydbogen Tales of the Peculiar?

Spilletiden for Tales of the Peculiar er 4 timer og 27 minutter.

Hvor kan man lytte til Tales of the Peculiar?

Tales of the Peculiar findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen