Lydbogstoppen
The Cosmic Blade

The Cosmic Blade – lydbog

Marc Mulero

Indlæst af Eric Michael Summerer

Længde: 15t 19min

ISBN: 9781039456792

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen The Cosmic Blade af Marc Mulero inden for fantasy. Spilletiden er 15 timer og 19 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Eric Michael Summerer
Spilletid
15t 19min
Serie
Broken Tech (del 2)
Kategori
Fantasy
ISBN
9781039456792

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Cosmic Blade?

The Cosmic Blade indlæses af Eric Michael Summerer.

Hvor lang er lydbogen The Cosmic Blade?

Spilletiden for The Cosmic Blade er 15 timer og 19 minutter.

Hvilken del i serien Broken Tech er The Cosmic Blade?

The Cosmic Blade er del 2 af 2 i serien Broken Tech.

Hvor kan man lytte til The Cosmic Blade?

The Cosmic Blade findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Broken Tech

Flere lydbøger af Marc Mulero