Lydbogstoppen
The Duke's Rules of Engagement

The Duke's Rules of Engagement – lydbog

Jennifer Haymore

Indlæst af Ashford MacNab

Længde: 11t 20min

ISBN: 9798765075166

🎙 Indlæst af et menneske Skønlitteratur

Lyt til lydbogen The Duke's Rules of Engagement af Jennifer Haymore inden for skønlitteratur. Spilletiden er 11 timer og 20 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Ashford MacNab
Spilletid
11t 20min
Serie
Lions and Lilies (del 1)
Kategori
Skønlitteratur
ISBN
9798765075166

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Duke's Rules of Engagement?

The Duke's Rules of Engagement indlæses af Ashford MacNab.

Hvor lang er lydbogen The Duke's Rules of Engagement?

Spilletiden for The Duke's Rules of Engagement er 11 timer og 20 minutter.

Hvilken del i serien Lions and Lilies er The Duke's Rules of Engagement?

The Duke's Rules of Engagement er del 1 af 2 i serien Lions and Lilies.

Hvor kan man lytte til The Duke's Rules of Engagement?

The Duke's Rules of Engagement findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Lions and Lilies