Lydbogstoppen
The Human's Incubus

The Human's Incubus – lydbog

Michele Notaro

Indlæst af Kirt Graves

Længde: 6t 11min

ISBN: 9798855580969

🎙 Indlæst af et menneske Fantasy

Lyt til lydbogen The Human's Incubus af Michele Notaro inden for fantasy. Spilletiden er 6 timer og 11 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Kirt Graves
Spilletid
6t 11min
Serie
Brinnswick Story (del 1)
Kategori
Fantasy
ISBN
9798855580969

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Human's Incubus?

The Human's Incubus indlæses af Kirt Graves.

Hvor lang er lydbogen The Human's Incubus?

Spilletiden for The Human's Incubus er 6 timer og 11 minutter.

Hvilken del i serien Brinnswick Story er The Human's Incubus?

The Human's Incubus er del 1 af 2 i serien Brinnswick Story.

Hvor kan man lytte til The Human's Incubus?

The Human's Incubus findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i Brinnswick Story