Lydbogstoppen
The Second Rebel

The Second Rebel – lydbog

Linden A. Lewis

Indlæst af Jennifer Aquino, Neo Cihi, Farah Naz Rishi

Længde: 19t 46min

ISBN: 9781797125701

🎙 Indlæst af et menneske Faglitteratur

Lyt til lydbogen The Second Rebel af Linden A. Lewis inden for faglitteratur. Spilletiden er 19 timer og 46 minutter. Findes hos BookBeat og Mofibo — prøv gratis.

Oplæser
Jennifer Aquino, Neo Cihi, Farah Naz Rishi
Spilletid
19t 46min
Serie
The First Sister trilogy (del 2)
Kategori
Faglitteratur
ISBN
9781797125701

Hvor kan du lytte?

Findes hos 3 lydbogstjenester. Prøv gratis.

Flere lydbogstjenester

Bogen kan også være tilgængelig hos disse tjenester.

Ofte stillede spørgsmål om lydbogen

Hvem indlæser The Second Rebel?

The Second Rebel indlæses af Jennifer Aquino, Neo Cihi, Farah Naz Rishi.

Hvor lang er lydbogen The Second Rebel?

Spilletiden for The Second Rebel er 19 timer og 46 minutter.

Hvilken del i serien The First Sister trilogy er The Second Rebel?

The Second Rebel er del 2 af 3 i serien The First Sister trilogy.

Hvor kan man lytte til The Second Rebel?

The Second Rebel findes hos BookBeat og Mofibo. Nye lyttere kan prøve gratis: BookBeat 45 dage (20 t) og Mofibo Op til 14 dage.

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen

Flere dele i The First Sister trilogy