Lydbogstoppen
Varieté. Eva og Anna - del 2 – omslag til lydbogen af Søren Pilmark

Varieté. Eva og Anna - del 2 – lydbog

Søren Pilmark

Denne udgave

Sprog
dansk
Spilletid
8t 30min
Del 4
Varieté-serien
🎙 Indlæst af et menneske Faglitteratur

”Varieté. Eva og Anna - del 2” er del 4 i serien Varieté-serien af Søren Pilmark. Den indlæses af Søren Pilmark og varer 8 timer og 30 minutter. Den er udgivet af Politikens Forlag i 2024.

Hvor er denne udgave registreret i vores katalog?

Registreret hos: BookBeat, Mofibo.

Ikke bekræftet hos (2)

Nextory, eReolen

En manglende katalogpost betyder ikke, at tjenesten mangler bogen. Tjek sprog, oplæser og abonnementsvilkår hos tjenesten.

Rækkefølge og tilgængelighed i serien: Varieté-serien

Nummereringen kommer fra kataloget. Lydudgaver på samme sprog og af samme forfatter. Hver række viser en særskilt udgave; forskellige oplæsere holdes adskilt.

En katalogpost bekræfter ikke, at bogen er inkluderet i dit abonnement. En streg betyder ikke bekræftet, ikke at tjenesten mangler bogen. Oversigten bekræfter ikke, at serien er komplet.
DelTitel og indlæsningBookBeatMofibo
1Varieté. Laurits og Valdemar - del 1Søren Pilmark · 6t 14min✓✓
2Varieté. Laurits og Valdemar - del 2Søren Pilmark · 8t 14min✓✓
3Varieté. Eva og Anna - del 1Søren Pilmark · 8t 8min✓✓
4Varieté. Eva og Anna - del 2Denne bogSøren Pilmark · 8t 30min✓✓
5Varieté. Rasmus - del 1Søren Pilmark · 7t 59min✓✓
6Varieté. Rasmus - del 2Søren Pilmark · 7t 56min✓✓
Oplæser
Søren Pilmark
Spilletid
8t 30min
Serie
Varieté-serien (del 4)
Kategori
Faglitteratur
Forlag
Politikens Forlag
Udgivet
2024
ISBN
9788740096873

Lytternes bedømmelser

Ingen bedømmelser endnu. Vær den første til at anmelde denne lydbog.

Bedøm denne lydbog

Tager 5 sekunder og hjælper andre lyttere med at vælge.

Historien
Indlæsningen